Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Blog wpisy
Wakacje - Spędź je kreatywnie

Wakacje to wspaniały czas dla dzieci, czas beztroski i leniuchowania ;) Nasze pociechy nareszcie mają chwilę wolnego aby móc się bawić. Tutaj rodzice stają przed wyzwaniem i wciąż szukają odpowiedzi na „mamo, nudzi mi się” czy też „mamo, nie mam co robić”. My podpowiadamy : rysujcie, malujcie, kolorujcie razem !

Niezawodny długopis na maturę!

 Już tylko nieco ponad tydzień do najważniejszego egzaminu w życiu większości- matury. Oprócz wiedzy każdy maturzysta potrzebuje sprawdzonego długopisu, który nie zawiedzie go w tym i tak już stresującym momencie. 

Długopisy Ścieralne

Od kilkunastu już miesięczny na polskim rynku art. szkolnych rozwijają się przeróżne marki jeśli chodzi o długopisy ścieralne. Używamy ich w przedszkolach, szkołach, świetlicach czy wszędzie tam gdzie wykorzystujemy papier. Nowym produktem na rynku który wpadł w nasze ręce jest produkt marki Penmate.

Blog chmura tagów
Niezawodny długopis na maturę!
Niezawodny długopis na maturę!

 Już tylko nieco ponad tydzień do najważniejszego egzaminu w życiu większości- matury. Oprócz wiedzy każdy maturzysta potrzebuje sprawdzonego długopisu, który nie zawiedzie go w tym i tak już stresującym momencie. 

Naszą propozycją są długopisy firmy Uni Mitsubishi Pencil model SX-101 i SXN-101. Są to długopisy kulkowe z wysokiej jakości szybkoschnącym tuszem, idealne nadają się dla osób piszących lewą ręką - pisząc nie rozmazujemy tekstu. Technologia wykorzystana przy produkcji długopisów sprawiają iż sama czynność pisania jest bardzo komfortowa. To za sprawą gumowej obudowy która dopasowuję się do ręki piszącego. W specyfikacji długopisu możemy znaleźć również informację na temat lekkości pisania oraz łatwości pisania na śliskich papierach, gdzie niektóre długopisy wykluczają w pewnym stopniu takie zabiegi. Warto wspomnieć tutaj również o samej cenie długopisu, która jest stosunkowo tania biorąc pod uwagę fakt iż wkłady do tych długopisów są wymienne. Dzięki opcji wymiany wkładu możemy używać jednego długopisu nawet kilka lat. Długopisy idealnie sprawdzą się nie tylko dla uczniów czy studentów, ale również dla osób w pracujących w biurze oraz wszystkich tych, którzy na co dzień potrzebują praktycznego długopisu dla szybkiego zanotowania niezbędnych informacji.

     Długopis SX-101                                Długopis SXN -101

                       

Główną różnicą jaką wyróżnia jeden model od drugiego jest to iż seria SXN zawiera automatycznie chowany wkład, poprzez naciśnięcie na końcówkę długopisu. Wkłady do długopisu automatycznego noszą symbol SXR-71, natomiast do SX-101 to SXR-72.

 

Waluty

Masz pytania? Zadzwoń:

660 198 302 | 84 638 58 24

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl